KURUMSAL

KURUMSAL

İnsan Kaynakları Politikası

Sirketimizin hedef ve stratejileri dogrultusunda kaliteli insan gücü alimini gerçeklestirmek, bu gücün en verimli sekilde degerlendirilmesini saglamak için basariyi temel alan bir uygulama yürütüyoruz. Basariya ancak bilgili, deneyimli, isini kendisine meslek edinmis ve motive olmus çalisanlarla ulasilacagina inanan sirketimiz personeline sürekli yatirim yaparak, çalisan memnuniyetini en üst noktaya çikarmayi amaçlar. Bu yolla farkliligini da ortaya koyan sirketimiz, basariya giden yolun, profesyonel ve nitelikli kisilerden olusan bir takim yaratmaktan geçeceginin inanciyla herkese firsat esitligi sunmaktadir. Aramiza katilan ve takimimizin bir parçasi olan çalisanlarimizin, kisisel gelisimlerini desteklemek amaciyla sahip olduklari mevcut yetkinliklerin yani sira, kariyerlerini gelistirmeleri için edinmeleri gereken egitim için gerekli firsatlar saglanir.
 
 - Sirketimizin ileriye dönük hedef ve stratejileri dogrultusunda, organizasyon yapisini dinamik tutarak, degisimlere hazir olmayi saglamak.
 
 - Kurumsal basariya ancak egitim düzeyi yüksek, yeniliklere ve degisimlere açik, girisimci, enerjik, bireysel gelisimi ilke edinmis ve sirket gelisimini hedefleyen çalisanlarla ulasacagina inanan sirketimizde personel memnuniyetini üst noktada tutmayi hedeflemek.
 
- Çalisanlarimiza profesyonel bir is ortami saglamak ve gelisimi için firsatlar sunmak.